Türkiye'nin En Kaliteli Oyun Destek Platformu!

Daha önce bu denli temiz bir tasarıma sahip, stabil, hızlı, kaliteli, güvenli bir oyun forumu gördünüz mü? Şu an görüyorsunuz, Hoşgeldiniz!
~ OyunForum.Net ~

  • Moderatör başvuruları için Fearless ile iletişime geçebilirsiniz...
  • Hack, Warez, Torrent v.b Paylaşımlar YASAKTIR!

Twitch’ten Özür Açıklaması

Tsubasa

Yönetici
Moderatör
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,382
Çözümler
1
Aldığı beğeni
4
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
Twitch bir süredir yayıncıları DMCA ihlalleri yaşanmaması adına içeriklere karşı uyarıyor. Gerekli düzenlemeleri yapmayan kişilerin ilgili yayınları Twitch tarafından kaldırılıyor. Bu nedenle pek çok yayıncının mağdur olduğu belirtiliyor. Gelen tepkiler sonrası yayın servisinden bir özür açıklaması gedi.

Yaptırımların yasaların gereği olduğunun hatırlatıldığı açıklamada, “Bir süre önce daha sofistike, kullanıcı dostu araçlar geliştirebilirdik. Ancak bunu yapmadık. Bu hatalar için gerçekten üzgünüz ve daha iyisini yapacağız.” ifadelerine yer verildi. İçeriklerin büyük bölümünün kaldırılma sebebi telif hakkı alınmamış müziklerin kullanılıyor olması. Şirket kullanıcıların tepkisine hak verdiğini ve öncesinde daha etkin uyarılar yayınlamaları gerektiğini belirtiyor.

Twitch ayrıca telif hakkı ihlallerine karşı sorun yaşayan yayıncılar için yeni araçlar üzerinde çalıştığını açıkladı. Bununla beraber yayıncıların ihlal sebeplerine dair ayrıntılı bilgiye ulaşmalarının garantisi verildi.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

  Benzer konular Forum Tarih
Twitch Forumu 0 25

Benzer konular

Tema düzenleyici