Türkiye'nin En Kaliteli Oyun Destek Platformu!

Daha önce bu denli temiz bir tasarıma sahip, stabil, hızlı, kaliteli, güvenli bir oyun forumu gördünüz mü? Şu an görüyorsunuz, Hoşgeldiniz!
~ OyunForum.Net ~

  • Moderatör başvuruları için Fearless ile iletişime geçebilirsiniz...

Discord Hesabım Silindi Mi ?

Tsubasa

Moderatör
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,381
Çözümler
1
Aldığı beğeni
4
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
Bir hesabın silinip silinmediğini bilmek için önemli bir gösterge kullanıcı adını doğrulamaktır. Kullanıcı adı değişiklikleri, birisi hesabınızı silme işleminden geçtiğinde gerçekleşir.

Discord'un kullanıcılara bir hesabı silmek yerine devre dışı bırakma seçeneği sunduğunu belirtmek önemlidir. Devre dışı bırakılmış bir hesap, kaldırılan hesapla aynı görünür. Silinmiş bir kişi arıyorsanız, etkinliği daha sonraki bir tarihte iki kez kontrol etmeniz önemlidir.
Bir kullanıcının Discord platformu içindeki etkileşimleri kişiselleştirmesinin birkaç yolu vardır. Kullanıcıları engellemek, bir hesabı devre dışı bırakmak, biriyle arkadaşlıklarını silmek ve bir hesabı silmek kullanıcıların insafına kalmış.

Aktif kullanıcılar şöyle görünmelidir:
Bir hesap silindiğinde, hesap adı aşağıdakine benzer bir şeye dönüşür "Silinen kullanıcı #####." "Silinmiş Kullanıcı" dan sonra görünen sayılar tamamen sıfır veya rastgele oluşturulmuş sayılar grubu olabilir. Arkadaşınız şu anda "Arkadaşlar Listenizde" böyle görünüyorsa hesabınız silinmiştir.

Ad, sunucu sohbet odaları, doğrudan iletiler ve Discord'daki diğer etkileşim noktaları da dahil olmak üzere daha önce yayınlanmış iletilerde de görünebilir.

Her hesapta, hesap oluşturulurken benzersiz bir kimlik numarası eklenir (kimlik numarasının üzerindeki ekran görüntüsünün "7098" olması durumunda). Bir hesap kaldırıldığında kullanıcı adı ve benzersiz hesap kimlik numarası artık önemli ölçüde bağlanmaz. Bu, hesabı silinmiş olan kişinin bilgilerini ve önceden yayınlanmış metninin kendilerine izlenememesini sağlar.

Bir hesabın silindiğini veya devre dışı bırakıldığını gösteren başka bir gösterge, iki kullanıcının artık "karşılıklı bağlantı" olarak gösterilmeyeceği karşılıklı arkadaşların olmasıdır. Bunun nedeni, silinen / devre dışı bırakılan hesabı olan kullanıcının artık etkin olmamasıdır.


Discord bir hesabı kötüye kullanım nedeniyle devre dışı bıraktıysa veya hesabı küçük bir kişi çalıştırıyorsa, kullanıcı adı önceki listeyle aynı görünür. Nedeni ne olursa olsun; “DeletedUser #####” görürseniz hesap artık etkin değildir.

Discord hesaplarını kalıcı olarak silmek isteyenler için bunu yapabilirler. "Silinen Kullanıcı #####" ifadesinin platformda artık görünmediğinden emin olarak, kullanıcılar destek ekibiyle (e-posta korumalı)

Engellenen hesaplar​

Kullanıcılar yine de devre dışı bırakılmış veya silinmiş bir hesabı görebilir. Birisi başka bir kullanıcı tarafından engellendiyse, hesap artık görünmez. Engellenmiş olabileceğini düşünüyorsanız, ancak "Silinen kullanıcı ##### ", engellenmedi.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Tema düzenleyici