Türkiye'nin En Kaliteli Oyun Destek Platformu!

Daha önce bu denli temiz bir tasarıma sahip, stabil, hızlı, kaliteli, güvenli bir oyun forumu gördünüz mü? Şu an görüyorsunuz, Hoşgeldiniz!
~ OyunForum.Net ~

  • Moderatör başvuruları için Fearless ile iletişime geçebilirsiniz...

Discord Anlaşmazlık Daveti

Tsubasa

Moderatör
Katılım
5 Ocak 2020
Mesajlar
2,381
Çözümler
1
Aldığı beğeni
4
Yaş
31
Cinsiyet
Erkek
Son kullanma tarihini değiştirebilir ve bir Discord davet bağlantısı için maksimum kullanım sayısını ayarlayabilirsiniz. Bu davet bağlantısını özelleştirmek için yukarıda gösterilen Davet menüsünden “Davet Bağlantısını Düzenle” yi tıklayın.Bu Sunucu Davet Bağlantı Ayarları menüsünde, bağlantının ne kadar süreceğini seçmek için ilk açılır menüyü açın. 30 dakikadan sonsuza kadar çeşitli aralıklar ayarlayabilirsiniz.
Bağlantıyı süresi dolmadan önce kaç kişinin kullanabileceğini ayarlamak için ikinci açılır menüyü kullanın. Bu ayarı bir kişiden sınırsız olarak sınırlayabilirsiniz. Son olarak, Discord kick hesaplarını ayrıldıktan sonra sunucudan çıkarmak için “Geçici Üyelik Ver” geçişine tıklayın.

Bu ayarları özelleştirmek, kimi davet etmek istediğinizi tam olarak davet etmeyi çok daha kolay hale getirir. Kanalınızı gizli tutmak istiyorsanız bu ayarlarla güvenli bir Discord sunucusu kurabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Tema düzenleyici