Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Browser Reklam Engelleme
#1
Lightbulb 
Browser Reklam Engelleme Çözümü Arayanlar İçin Harika Öneriler
İster internetten bir dizi açalım, ister internetten araştırma yapalım, ama ne yaparsak yapalım hemen hemen her girdiğimiz internet sitesinde sürekli bir reklam saldırısı altındayız. Bunaltıcı hale gelen bu reklam saldırılarını tarayıcılarımıza ekleyeceğimiz bazı eklentiler ile veya daha başka yollar ile engellemek mümkün. İşte sizler için derlediğimiz en iyi ve en kullanışlı reklam engelleme yöntemleri.

Tarayıcı olarak Chrome veya Mozilla Firefox'u kullanıyorsanız, kuracağınız birkaç eklenti ile reklamlardan kurtulmanız mümkün

resim

Şimdi bu eklentilerden bazılarına göz atalım;

AdBlock

resim

40 milyondan fazla kullanıcısıyla en popüler Chrome eklentisi! İnternetteki tüm reklamları engeller.
Adblock İndirmek için Tıklayınız

Youtube ™ için reklam engelleyici

resim

Bu reklam engelleyici, Youtube'daki tüm reklamları kaldırır. Videodan önce gösterilen video reklamlar, metin ve banner reklamları engellenir.
Youtube ™ için reklam engelleyici İndirmek için Tıklayınız

Öte yandan, Opera, Brave gibi bir tarayıcı kullanarak reklamları herhangi bir eklenti kullanmadan engelleyebilirsiniz.

resim

Bu tarayıcıları indirdiğiniz andan itibaren, kendi bünyelerinde barındırdıkları reklam engelleyicilerle herhangi ekstra bir işlem yapmaksızın, sadece bu tarayıcıları kullanmanız reklamları belli ölçüde engellemenize yardımcı olacaktır.


AdMuncher
Ek olarak AdMuncher Programını Tavsiye edeceğim.Benimde şahsen yıllarca kullandığım çoğu reklamı engelleyen ücretsiz bir reklam engelleme programıdır.Bu eklentilerle beraber bu programıda bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

resim

AdMuncher İndirmek İçin Tıklayınız
OyunForum.Net Yönetim
Forum Kuralları  İletişim
Cevapla
#2
Bunların hiçbirine bu kadar zaman harcamaya gerek yok artık adblock çoğu sitede yasaklı kapatmadan giriş sağlayamıyorsunuz.

Google Chrome için Adguard uzantısı daha kaliteli olacaktır.


Ayrıca Opera kullanmanızı tavsiye ederim zira, kendi vpn ve reklam engelleyicisi bulunmakta ve hiçbir sitede sıkıntı çıkarmıyor.
Ara
Cevapla
#3
Doğru çoğu sitede Adblock engelli ama AdMuncher programınıda tavsiye ederim.Hiçbir şekilde reklam göremezsin.Ben uzun yıllardır kullanıyorum doğru düzgün reklam görmüşlüğüm yok Smile Operayıda VPN olayından seviyorum onuda kullanıyorum.
OyunForum.Net Yönetim
Forum Kuralları  İletişim
Cevapla
#4
In addition to AdBlock, AdMuncher recognition is a good addition. I use AdMuncher with other extensions like FB2Mate, Grammarly, ...
Ara
Cevapla


Hızlı Menü: